Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vyjádření o invaliditě

Autor Dita Hodíková
Předmět vyjádření o invaliditě
Dotaz

Dobrý den,chtěla bych se zeptat - jsem v PID  již léta a v srpnu 2011 mi moje praktická lékařka odesílala mé podklady ke kontrole invalidního stavu na ČSSZ.Ke kontrole si mne nikdo nepozval a nedostala jsem ani žádné vyjádření od ČSSZ.Invalidní důchod pobírám stále stejný.Zda je možné,aby kontrola proběhla bez mé osoby a nedali mi ani vědět.Mám se jít zeptat na ČSSZ jak to vlastně je?Vždy si mne pozvali,obvodní doktorka dostala vyjádření a já věděla na jakou dobu budu v PID.Děkuji Vám za odpověď Dita.

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hodíková,

je možné, že kontrola zdravotního stavu proběhla bez Vaší přítomnosti. Nemusíte se ničeho obávat.

S pozdravem Václav Krása