Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Váš nazor

Autor Roman
Předmět Váš nazor
Dotaz Dobrý den chtěl bych vás poprosit o rafu zdá má cenu podat námitku. Pracoval jsem jako hornik na dole ČSM v říjnu 2016 jsem na dole zkolaboval vyvezla mě záchranná služba.Odvezli mě do nemocnice,tam jsem poležel 3 hodinky.Propustili mě a druhý den jsem šel k obvodní doktorce,ta mě poslala k psychiatrovi.Zjistili že trpím středně těžkou depresi.Od té doby beru léky ráno cypralex,večer Mirtazapin 45mg,a někdy si musím dat neurol .Byl jsem v lázních a letos na psychiatrií v nemocnici Třinec.Narodil jsem 8 měsíců a loni mě po 25letech z dolu propustili.Léky mi pomáhají,ale snižují moji psychyckou a fyzickou kondici a proto mě nikde nechcou zaměstnat,tak jsem už podruhé žádal o invalidní důchod a dali mi 30% ,takže mi ho nedali.Děkuji za radu.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Romane,

 samozřejmě, že můžete podat námitku, nic tím nezkazíte. Jak budete úspěšný s námitkou nedokáži odhadnout. Záleží na tom, jak Vám napíše Váš ošetřující lékař zdravotnickou zprávu.

S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji