Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

v d

Autor jirka
Předmět v d
Dotaz Dobry den.Pane krasa mam dotaz jestli se pri odchodu do duchodu zohlednuje k vydelku i pobirani id 2st.Dekuji za odpoved petlan

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petlane,

samozřejmě, že pobírání ID v jakém koliv stupni se zohledňuje při stanovení starobního důchodu. Především, pokud byste neměl výdělečnou činnost, tak by Vám zůstal současný ID jako starobní důchod. Pokud jste výdělečně činný, tak se pobírání ID prakticky ve výši starobního důchodu neprojeví.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.