Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

uznání důchodu

Autor Richard
Předmět uznání důchodu
Dotaz
zdravím i já vás , včera jste mi odpovídal na muj dotaz ohledně ČID-PID
 
dnes jsem byl na dané posudkové, neuspěl jsem ani v čid ani pid ale co mne zarazilo nedostal jsem ani průkaz ztp neboli kartu do auta na parkování, že prý nemám dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav .
 
spíše mě ale zaráží že jdu ke komisy kde o tom rozhoduje jeden člověk respektive paní ale slovo komise je množné a i já tedy chápu že je tam doktoru více a ne jedna doktorka . jestli todle není náhodou protiprávní ?
 
bylo mi doporučeno se odvolat myslíte že to má cenu ? děkuji ŘEHULKA RICHARD

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Řehulko,

očekával jsem, že příliš neuspějet se žádostí o důchod. Skutečně ten orgán se jmenuje komise, ale rozhoduje jeden posudkový lékař. My proti tomu dlouhodobě protestujeme, protože se domníváme, že to takto není možné.

S pozdravem Václav Krása