Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Ukončení výplaty ID

Autor Jarka
Předmět Ukončení výplaty ID
Dotaz

Dobrý den, ke dni 14.6.2012 mi byl odebrán Rozhodnutím ČSSZ ID, proti kterému jsem podala námitku. U posudkové komise 19.5.2012 mi bylo sděleno, že mi ještě výplata ID v měsíci červnu přijde (pobírala jsem ji vždy k datu 14. v měsíci). V pátek  14.6. jsem byla na poště, avšak výplata tam nebyla. Prosila bych o informaci, zda se ID vyplácí za předešlý měsíc, či dopředu. Je mi hloupé jít na poštu znovu a ptát se, zda tam ID mám, pokud už bych na něj v tomto měsíci nárok neměla. Děkuji Vám za odpověď a přeji pěkný den. jarka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jarko,

pokud jste dostala rozhodnutí o odebrání ID již v květnu, tak se domnívám, že by Vám za červen již neměl být vyplacen. Námitka bohužel nepozastavuje výkon rozhodnutí.

S pozdravem Václav Krása