Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

udání

Autor Dana Smežová
Předmět udání
Dotaz Dobrý den. Již před 22 lety mi byl přiznán plný invalidní důchod.Po asi dvou přezkoumáních mi byl přiznán na trvalo bez dalších kontrol.Později,když se ID rozdělily na tři stupně mi bylo z Prahy oznámeno,že mám 3.stupeň.Nyní mi z okresní správy soc.zabezpečení přišla žádost o podrobení se vyšetření pro posouzení invalidity.Toto bylo podáno na udání,můžu se nějak bránit?Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Smežová,

bohužel se musíte podrobit tomuto rozhodnutí. LPS má právo ze svého rozhodnutí provést kontrolu i když původně stanovila, že ID je přiznán trvale. Pouze se divím, že do toho šla. 

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.