Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Trvanlivost

Autor Jaroslav
Předmět Trvanlivost
Dotaz Pane Krasa co proc nejsou tady trvale ID jako v nemecku.Znate nemecky system 3x3 ?Vite co nerad bych se dozil toho ze moje segra ktera bere PID od 25 a nechodi do prace v 58 o duchod po tolika letech prisla..tak se ptam proc tady nejsou garantovany ID pro tyto lidi.Po 33 letech doma se nikdo nemocny a jeste k tomu uz stary na trh prace vratit nemuze.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jaroslave,

neznám německý systém ID. Myslím si, že pokud Vaše sestra pobírá dlouho ID, tak je nepravděpodobné, že by jí byl odebrán. 


S pozdravem Václav Krása

Vážený pane, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnoval Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.