Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

trvale nasledky prave ruky po pracovnim urazu

Autor Hudek
Předmět trvale nasledky prave ruky po pracovnim urazu
Dotaz dobrý den p.Krása. Mám dotaz v roce 2005 se mi stal uraz pravé ruky mám omezení hybnosti prstu a nemužu dovřit ruku zavápnéni kloubu a altrozu.začal jsem mít bolesti křeče prsty mám jak kámen trváto asi 2 měsíce,tak jsem si zašel na chirurgiji tam mé vyšetřili a poslali na neurologiji mél jsem rehabilitace beze zmén! Prosímvás můžu si zažádat o duchod jsem už 7 mésícu doma nikde mé nechcou zamesnat zaměs

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Hudku,

obávám se, že na toto postižení bude velmi obtížné získat ID. Musel byste být více jak půl roku v pracovní neschopnopsti. Pokud se jedná o pracovní úraz, tak byste měl pobírat rentu za pokles příjmů. Požádat si o ID můžete, ale myslím si, že to bude velmi složité.

S pozdravem Václav Krása