Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Stupen invalidniho duchodu/zaloba

Autor Marie Krausova
Předmět Stupen invalidniho duchodu/zaloba
Dotaz Dobry den pane Krasa, moje otazke zni, jestli pri podani zaloby ke krajskeho soudu ohledne rozhodnuti stupne invalidity musim byt pritomna? Muze zaloba probihat jenom pisemnou formou? Ziji v cizine a cesta do CR je pro me ze zdravotnich duvodu velmi narocna. Jestlize je tato forma umoznena, jak mam v teto zalezitosti postupovat? Dekuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Krausová,

správní soud může probíhat i bez Vaší účasti, ale je to škoda. 


S pozdravem Václav Krása

Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.