Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Strach podat stížnost na posudkovou lékařku

Autor yvona
Předmět Strach podat stížnost na posudkovou lékařku
Dotaz

Dobrý den pane Kráso,

moc se omlouvám, že Vás opět obtěžuji, ale trochu váhám s podáním stížnosti na posudkovou lékařku ,ještě nikdy jsem žádnou stížnost nepodávala a z toho pramení mé obavy, aby se to neobrátilo proti mně.  Tak jak již jsem psala v minulém emialu  ,chce  mi pokrátit důchod při příští LPS kvůli tomu, že jsem byla na DG F411,F447,F432,F606 upravená a nepřišla jsem jako umrlec.

Zajímá mě, jaký je pak další postup,když odešlu stížnost na lékařku?Bude nějakým způsobem přihlédnuto k této stížnosti, když by mi při další LPS pokrátila důchod ?

 

Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den!

Yvona

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Yvono,

můžete formulovat stížnost tak, že lékařka posudkové služby je předpojatá vůči Vaší osobě, a že žádáte, aby Vás posoudil jiný posudkový lékař. proti Vašim obavám Vám však neumím poradit.

S pozdravem Václav Krása