Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

stížnost na posudkovou

Autor Staňka
Předmět stížnost na posudkovou
Dotaz Dobrý den, reaguji na dotaz paní,která se bojí dát stížnost na posudkovou.Jen bych chtěla vzkázat,ať se nebojí,má na to právo.Ji může ponižovat posudkový a ona nemá právo bránit se?? Já jsem osobně taky podávala stížnost a to na dvě posudkové.Nutno říct,že v tomto případě ruka ruku myje.Posudkové podle všeho jednali správně a mě nebylo dáno za pravdu.Ale já bych si to přesto nenechala pro sebe.Já jsem nakonec dala po námitce vše k soudu - podala jsem žalobu,následná posudková byla konečně objektivní a soud mi důchod vrátil.Tak to je pro všechny,kdo váhají- nedejte se a bojujte,stěžujte si.Jen fňukat nestačí- i soudkyně mi řekla,že je potřeba šířit v tomto osvětu,aby se lidi nedali. Určitě vám nepokrátí důchod kvůli tomu,že si budete stěžovat.Tolik mé osobní zkušenosti.Staňka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Staňko,

¨děkuji Vám za krásný mail, lépe bych to nenapsal. Souhlasím s Vámi, že je potřeba se nebát a bojovat za svá práva.

S pozdravem Václav Krása