Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

stížnost na MUDr Evženi Foltynovo posudkovou doktorku

Autor Petr Křižan
Předmět stížnost na MUDr Evženi Foltynovo posudkovou doktorku
Dotaz

Pane Kráso jmenuji se Petr Křižan je mi 61 let a jsem z Chomutova.Byl jsem již u zmíněné posudkové doktorky ná kontrole a posouzení invalidity.Pře rokem jsem postoupil operaci kolene totální endoprotézi.Hned po opreraci jesm si zažádal o inv.3.stupně,což nebyl žádný problém,ovšem u jiného posudkového doktora.Teď předevčírem jsem byl u jiného posudkového doktorá,MUDr Evženie Foltynová.Ortopéd ke kteýmo chodím na pravidelné kontroly mi napsal doporučené,aby mi nechaly ještě plný inv.důchod,že mám problém i s levou nohou i když našlapuji.Toto jsem ji také předložil i s doporučení.Na toto reagovala, že jí to nezajímá,že pro ní ¨jsou přednější tabulky,než člověk.Zajímalo by mně,kterej blbec ty tabulky tvoří?S pozdravem.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Křižane,

doporučuji, abyste podal stížnost na odbor posudkové služby MPSV ČR, Podskalská 19, 128 01 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása