Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

správní žaloba

Autor Renata
Předmět správní žaloba
Dotaz

Vážený pane Kráso,

znova Vás prosím o radu a tím i děkuji za Vaše odpovědi na mé minulé dotazy. Vaše odpovědi mi pomohli a jsem za ně vděčná.

Dnes  se mi jedná o tento dotaz :

Dne 06.06.2011 jsem poslala doporučený dopis k městskému soudu v Praze - správní žalobu na zrušení rozhodnutí ČSSZ ohledně změny mého invalidního důchodu. Řízení  o námitkách jsem měla 12.05.2011 a 20.05.2011 jsem dostala dopis od ČSSZ - Posudek o invaliditě v řízení o námitkách a na tomto základě jsem napsala a následně odeslala již zmíněnou správní žalobu.

Dnes 13.06.2011 jsem si na poště vyzvedla doporučený dopis od ČSSZ a to je Rozhodnutí o zamítnutí námitky.

Prosím Vás co mám nyní dělat ? Mám znovu poslat správní žalobu , aby byl datum až po obdržení Rozhodnutí  od ČSSZ , ale vlastně bych poslala přesně  totéž co jsem již jednou posílala a to 06.06.2011 a tím by soud měl ode mne již dvakrát správní žalobu. Mám soudu napsat o zrušení toho původního dopisu ze 06.06.2011?

Předem děkuji Renata

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Renato,

stačí když ke své správní žalobě pošlete rozhodnutí ČSSZ o zamítnutí námitky. V dopise odkažte na své podání, které jste učinila dne toho a toho a požádejte o přiložení tohoto dokumentu k dokumentaci Vaš správní žaloby.

S pozdravem Václav Krása