Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

špatné posouzení invalidity

Autor Marcela Ouhrabková
Předmět špatné posouzení invalidity
Dotaz Dobrý večer pane Krása, jsem z Plzně, mám za sebou 2 hospitalizace na psych. klinice pro depresivní poruchu středně těžkou až těžkou. V Plzni u posudkové komise mi dali 1. stupeň,od 4.12,2014, a já jsem nepodala námitku, byla jsem ráda, že mi to vůbec dali.u komise byl pouze posudkový lékař a vůbec nekomunikoval-psychiatr to nebyl.Jmenoval se Borusík. Moje lékařka na psychiatrii mi tvrdí, že mám nárok na 2. stupeň invalidity,DOTAZ ZNI. JE TO PRAVDA? nyní jdu opět před posudk. komisi.Ráda bych se domohla svých práv a získala 2. Stupeň invalidity.takže po rozhodnutí mám podat námitku??? Tady v Plzni to berou jak na běžícím pásu-doslovně.Potřebovala bych sepsat námitku tak, aby byla perfektní a skončila úspěchem pro mě. Mohla bych se na vás pak obrátit? Děkuji za váš čas. Ouhrabková Marcela

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ouhrabková,

protože Vám již prošel termín pro podní námitky, musíte podat novou žádost o ID II. stupně. Proběhne vlastně celé nové řízení. Pokud byste neuspěla se žádostí, tak musíte do 30 dnů podat námitku.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji