Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Snižování PID, celé odebrání invalidního důchodu, soudní cestou získání ČID, letos na jaře požádní o zvýšení důchodu, -zhoršení zdravotního stavu, podklady dostačné, opět zamítnutí. Jsem zoufala, jsem samoživitelka, připadám jsi jako v kocourkově.

Autor Václava Bendová
Předmět Snižování PID, celé odebrání invalidního důchodu, soudní cestou získání ČID, letos na jaře požádní o zvýšení důchodu, -zhoršení zdravotního stavu, podklady dostačné, opět zamítnutí. Jsem zoufala, jsem samoživitelka, připadám jsi jako v kocourkově.
Dotaz

Jen v kostce-37 roků mi neodtékal moč s rěla- vrozená vada refluxů- na kterou se léta nepřišlo, potíže byly. Z toho vyplývá mnoho dalších problémů. Operace 2x- povedla se.Jsem po infarktu, téměř těžké postižení celé páteře. stenoza mišního kanálu- neoperativní, osteonchr, vyhřizlé plotynky, výrustky, atd. 2x dáván ramenní kloub, 2 roky bez kloubu, neboť se objevil floridní zánět, který se vlekl 2 roky, hrozila otrava, nakonec operace na reverz v Praze- zkrácena kliční kost v operován obráceně ramenní koub. Páteř je nestejnoměrně zátížena. Loni zlomena prává noha, páteř zhoršena- odvápnění, atd. Prodělal mnoho operací..., chronická pankreatidta, prodělaná borilióza 2. stupně. Měření nervů na neurologii, levá noha 20%, pravá je na tom lepe, atd.....Předem mc děkuji za odpověď. p. Kráso a zároveň se omlouvám za psaní-chaotismus a překlepy no vůbec za celou stilizaci. Už neví kudy kam o důchod bojuji celý život, pořád broblémy- jsem ztoho vyčerpaná.

Děkuji Bendová Václav Olomouc

5.8.2014

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Bendová,

prosím, napiště mi na můj mail v.krasa@nrzp.cz nějaké podrobnosti, abych mohl předat celou věc našim právníkům v poradně NRZP ČR. Je to proto, že Vy jste vše již zkusila a je potřeba, aby Vám dlouhodobě pomáhal nějaký poradce.

S pozdravem Václav Krása