Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

snížení invalidního důchodu

Autor Marci
Předmět snížení invalidního důchodu
Dotaz dobrý den před LPK komisí jsem byla necelých pět minut, byl mi snížen id z 2st na 1st lékařka mi řekla,že moje dg 412 byla tehdy nadho dnocená naprosto ignorovala moje ost.lékařské zprávy,dle praktického lékaře jsem byla na plný důchod vzhledem k onemocnění páteře řekla mi,že nemám zdržovat a odejít,že má v čekárně ještě 4lidi,jsem stále trvale medikovaná, v péči psych.nepřetržitě 5let,takové arogantní chování jsem nečekala v slzách jsem odešla za dveře,nebyl tam žádný pozdrav ani při odchodu,zvažuji se odvolat Marci

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marci,

doporučuji Vám, abyste podala stížnost na posudkového lékaře za jeho chování, a to k řediteli posudkové služby, ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha. Po obdržení rozhodnutí o snížení stupně ID můžete podat námitku, a to do 30 dnů. Námitka se posílá prostřednictvím OSSZ, která rozhodla o snížení stupně Vašeho ID, ale adresuje se ťaké na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha.

 

S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji