Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Snizeni invalidniho důchodu

Autor Ivana
Předmět Snizeni invalidniho důchodu
Dotaz Dobrý den 11 měsíců jsem měla invalidni důchod 3.stupně kvůli rakovině prsu .Teď mě byl snížen na 1.stupeň. Teď mě čeká plastický operace obou prsou.Chtěla bych se zeptat když podám námitku mohou mě ho sebrat úplně celý Bojím se ,že mě ho seberou úplně děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivano,

u tohoto druhu rakoviny je skutečně často odebírán ID, protože dle posudkových lékařů dochází často k úplnému uzdravení. Nejsem lékař, tak to nemohu posoudit. Pokud však máte obtíže jakéhokoliv druhu, které snižují Vaše pracovní schopnosti, doporučuji Vám, abyste se bránila podáním námitky, nebo i správní žalobou.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.