Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

snížení ID a neúspěch s odvoláním u Krajského soudu

Autor Milan Petrovsky
Předmět snížení ID a neúspěch s odvoláním u Krajského soudu
Dotaz Dobrý den, vzali mi PID a dali mi ČID II.stupně...podal jsem námitku, poté i žalobu ke Krajskému soudu v Ostravě...existují, prosím Vás, ještě nějaké další opravné prostředky ( Vrchní soud, Nejvyšší soud) nebo je to definitivní rozhodnutí ? Moc děkuji Petrovský

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petrovksý,

existuje ještě jeden opravný prostředek, a to kasační stížnos, která se podává na nejvyšší správní soud. Tuto kasační stížnost však musí Vaším jménem podat advokát a musíte mít povinně i při soudním jednání advokáta. To znamená, že budete muset počítat s výdaji na případný další soud. Záleží na Vašem rozhodnutí.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji