Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Snížení ID

Autor Nováková
Předmět Snížení ID
Dotaz Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdy se musím nahlásit na ÚP ( kvůli zdravotnímu pojíštění) z důvodu snížení ID, zda už při převzetí posudku o invaliditě ( snížení ID) nebo stačí, až dostanu rozhodnutí ČSSZ o snížení ID. Nyní mám ID III. stupně a očekávám, že dojde ke snížení ID. Děkuji moc a hezký večer.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Nováková,

snížení ID je třeba hlásit až po obdržení rozhodnutí, protože je nutné doručit kopii rozhodnutí. 


S pozdravem Václav Krása

Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.