Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

snížení a zvýšení ID

Autor Pavel
Předmět snížení a zvýšení ID
Dotaz

Dobrý den pane Krása.Včera mi byl při první LPK snížen ID 3st. na 1st. Příští rok v prosinci budu žádat znovu o 3st. který mi bude přidělen.Změní se potom nějak vyplácená částka  ID 3st. kterou jsem pobíral doposud a kterou budu  pobírat ještě 12 měsíců?Děkuji za odpověd.Pavel

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pavle,

na tuto otázku nejsem schopen odpovědět, protože se týká způsobu výpočtu ID, s přihlédnutím k všeobecnému vyměřovacímu základu. Doporučuji Vám obrátit se s dotazem na OSSZ, kde by mohli provést výpočet.

S pozdravem Václav Krása