Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

složení komise MPSV?

Autor Zdeněk
Předmět složení komise MPSV?
Dotaz

Dobrý den pane Kráso. Ať žije kocourkov. Přišlo mi rozhodnutí, samozřejmě zamítavé od  komise MPSV ke které jsem se odvolal v rámci odebrání průkazu ZTP. Při posledním lék. odborném posudku bylo ve zprávě primáře doslova uvedeno: jedná se o podstatné omezení funkce obou dolních končetin ze závažnými poruchami pohybových schopností, stav trvalý. Komise vydala rozhodnutí, že mám postiženou jen jednu nohu. Dále člen komise, který posuzoval moje postižení byl odborností, světe div se v oboru psychiatrie. K němu se asi objednám, neb jsem z jednání zhnusen, protože buď posudková komise nečte celý spisovýž materiál a nebo si dělá z postižených ........... Tak budu psát žádost na přezkum řízení a to jsem zvědavý, zda na ministerstv u už umí číst, nebo si z nás dělají také blázny. Poté dám všem vědět. Pane Kráso Vám přeji mnoho sil do dalších bojů s větrnými mlýny. S pozdravem Zdeněk.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Zdeňku,

ani se Vám nedivím, že si připadáte jak v blázinci. pokud byste neuspěl u přezkumného řízení, tak se na mě obraťte, pokusil bych se v této věci ještě něco udělat.

S pozdravem Václav Krása