Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Roztrousena skleroza

Autor Helena
Předmět Roztrousena skleroza
Dotaz

Diagnoza MS ca. 4 roky plus inkontinence.Chuzi mam omezenou na 100-200m a pri horsich dnech jen na 50m.Nakupy v obchodech jako je Hypernova nebo Interspar jsou pro mne nemyslitelne.Bohuzel mi bylo ZTP pred rokem odebrano bez naroku na prodkouzeni.Myslite ze kdyz si podam zadost znovu,bude mi priznano ZTP ?Proc se nepomyslelo v techto podminkach i na nas ,kteri maji vsechny koncetiny ale neslouzi jim jak by meli?       S pozdravem a pranim hodne zdravi Helena.Z

Odpověd na dotaz:

Vážená paní heleno,

nemůžu Vám zaručit, že se svojí opětovnou žádostí uspějete, ale myslím, že stojí za to se pokusit znovu získat průkazku ZTP.

S pozdravem Václav Krása