Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

rozhodnutí,odv olání na rozhodnutí

Autor simona dudešková
Předmět rozhodnutí,odv olání na rozhodnutí
Dotaz

Dobrý den pane Kráso,4.5.2010 jsem byla u posudkové komise a do dnešního dne mi nepřišlo rozhodnutí z Prahy.Chci totiž podat odvolání mohu již ted´ nebo až to přijde .Děkuji Dudešková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dudešková,

pokud jste nedostala do dnešního dne rozhodnutí, doporučuji Vám, abyste co nejdříve navštívila Vaší Okresní správu sociálního zabezpečení a požádala je o urychlené zaslání rozhodnutí. Jen Vás upozorňuji, že nejprve se podává námitka proti rozhodnutí a pokud neuspějete, je nezbytné podat správní žalobu ke krajskému soudu.

S pozdravem Václav Krása