Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Rozhodnutí pokračování / kontroly ID 1.st.

Autor Lenka
Předmět Rozhodnutí pokračování / kontroly ID 1.st.
Dotaz Dobrý den. Pobírám ID 1.stupně a nyní po poslední kontrole (vždy po 3 letech)mám uvedeno: ¨ ,,Jedná se dále o invaliditu 1.stupně, bez předpokladu posudkově významné změny,, Myslíte, že i nadále budou pokračovat kontroly zdrav. stavu pravidelně po třech letech nebo již dle uvážení posudkového lékaře ??? Děkuji za odpověď Mějte se pěkně S pozdravem Lenka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

poznámka posudkového lékaře svědčí o tom, že již pravděpodobně nebudete zvána na pravidelné kontroly. To však neznamená, že by kontrolní orgán nemohl Vás pozvat kdykoliv na kontrolu Vašeho zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.