Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ROZHODNUTÍ

Autor LUBOŠ
Předmět ROZHODNUTÍ
Dotaz

DOBRY DEN PANE KRÁSA.CHCI SE ZEPTAT JAK MÁM POSTUPOVAT KDYŽ JSEM V PROSINCI 2009 ŽÁDAL O PLNÝ INVALIDNÍ DŮCHOD A I PO PÍSEMNÉ URGENCI JSEM DO DNEŠNÍHO DNE NEOBDRŽEL ROZHODNUTÍ Z PRAHY ALE JEN POSOUZENÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU Z OSSZ.CHTEL BYCH TOTIŽ PODAT NÁMITKU PROTI TOMU JAK BYL MŮJ ZDRAVOTNÍ STAV POSUZOVÁN A TAKTO MI TO NENÍ UMOŽNĚNO.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Luboši,

doporučuji Vám obrátit se na Vaši okresní správu sociálního zabezpečení a požadoat urychlené zaslání rozhodnutí. Pokud Vám do měsíce nic nepříjde tak byste měl poslat stížnost na nečinnost ČSSZ přímo panu ministrovi J. Drábkovi.

S pozdravem Václav Krása