Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Re:Dotaz na rozhodnutí posudkového lékaře

Autor Jemelka
Předmět Re:Dotaz na rozhodnutí posudkového lékaře
Dotaz

Pane Kráso,

děkuji Vám za předchozí odpověď. Jen se chci ještě zeptat, protože jsem se špatně vyjádřil, ale potřebuji vědět, jestli postižení a zdravotní stav mé maminky odpovídá opravdu pouze invalidnímu důchodu 2. stupně? Bylo jí řečeno, že na 3. stupeň nemá nárok, tak jak můžeme případně postupovat při dalším neuznání?

Moc děkuji za odpověď, Jemelka

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jemelko,

nejsem posudkovým lékařem a tudíž nemohu odpovědět jak to je. Přesto, pokud máte dojem, že Vaše maminka by měla mít ID III. stupně, doporučuji Vám podat námitku, nebo žádost o zvýšení stupně ID, pokud je delší čas od rozhodnutí o II. stupni ID.

S pozdravem Václav Krása