Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

re:

Autor Dagmar
Předmět re:
Dotaz

Dobrý den vážený pane Krása příští rok mě čeká překontrolování důchodu , ale mám obyvy jestli mi ho nevemou co jsem slyšela tak hodně teď berou , mám 2stupeň invalidity a spoustu nemocí epilepsii bez záchvatů ale lékař mi řekl kdykoli se může dostavit takže to není dobré dále mám po operci obou kolen a v pravém meniskus v levém po úraze mi bere ortoped neustále vodu a při chození mám bolesti obou kolen a dále silnou dermaditu obličeje myslíte si že by mě mohli odebrat důchod, a v zimě navíc ještě nemůžu chodit ven děkuji za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dagmaro,

nejsem posudkový lékař a tak Vám nedovedu odpovědět zda Vám hrozí při kontrole odebrání ID. Pokud by se tak stalo, doporučuji Vám, abyste se bránila odvoláním nebo správní žalobou.

S pozdravem Václav Krása