Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

PSYCHICKE PROBLÉMY

Autor MILENA STEKLÁ
Předmět PSYCHICKE PROBLÉMY
Dotaz DOBRÝ DEN p. KRÁSO. MÁM DOTAZ, TRPÍM UZKOSTNÝMI STAVY A ZÁCHVATY, BOJÍM SE VYCHÁZET VEN,NEMOHU PRACOVAT, JSEM NA PRAC. UŘADĚ NA NEMOCENSKÉ. V SOUVISLOSTI S VYPRAZDNOVANÍM SE ZAČNE U MĚ ROZVÍJET UZKOSTNÝ STAV, S BUŠENÍM SRDCE DUŠNOSTÍ, A CCELKOVOU SLABOSTÍ. NEMOHU NIKAM DOJÍŽDĚT. MÁ DIAGNOZA ZNÍ ANXIOZNĚ- SUBDEPRESIVNÍ SYNDROM V REAKCI NA ZVÝŠENOU EXOGENÍ ZÁTĚŽ. BERU LÉKY. MOHU SI ZAŽÁDAT O INVALIDNÍ DŮCHOD. DĚKUJI ZA VÁŠ ČAS, A ODPOVĚD. MILENA STEKLÁ.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Steklá,

doporučuji, abyste si podala žádost o ID, i když samozřejmě nemůžu předjímat, jak bude žádost vyřízena. Musíte se dostavit na OSSZ a zde s Vámi bude sepsán záznam - žádost.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji