Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Prosím o radu

Autor Jitka
Předmět Prosím o radu
Dotaz

Prosim Vás o radu, už jste mi jednou poradil, v posudku o ID mám napsáno Neurasthenie Smíšená ůzkostně depresivní porucha, Ůzkostná porucha osobnosti a Tinnitus.Vertigochron. ID mi nepřiznali,jen 25 procent, poradil jste mi at se odvolám

ROozhodnutí mi přišlo z Prahy 6.5.2010

a odvolání jsem posílala doporučeně 25.5.2010

doposud se mi nikdo neozval a nevím, co mám dělat dále poradte mi prosím

děkuji moc

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jitko,

doporučuji Vám, abyste navštívila okresní správu sociálního zabezpeční a požádala je o urychlenou odpověď. Problém je v tom, že ČSSZ nedodržuje správní řád a má neúměrné lhůty pro vyřízení námitek. Možná by bylo také řešení, abyste si obešla Vaše odborné lékaře, požádala je o nová odborná stanoviska a poté podala novou žádost o ID.

S pozdravem Václav Krása