Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prosím o radu

Autor iveta matoušková
Předmět prosím o radu
Dotaz

Dobrý den vážený pane Václave Kráso chtěla bych Vás požádat o pomoc.Byl mi zamítnut Invalidní důchod,mám velké bolesti páteře léčim se už od 15ti let je mi 32let a zpráva sociálího zabespečení mi přiznala pouze omezení pracovní schopnosti o 25% jsem zoufalá kus života před sebou a v práci nefunguji,tak bych se chtěla odvolat ale nevím jak se námitka sepisuje.prosimvás nemohl bi jste mi pomoci?předem děkuji  Iveta Matoušková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Matoušková,

pokud Vámbyla zamítnuta žádost o ID, musíte začít bojovat. Prvním krokem je, že do 30 dnů od doručení rozhodnutí o zamítnutí Vaší žádosti podáte námitku. Ta se posílá prostřednictvím OSSZ na ČSSZ, Křížová 25, 150 00 Praha 5.

Pokud neuspějete s námitkou, doporučuji Vám podat správní žalobu ke Krajskému soudu. 

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji