Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Prosim o pomoc pri sepsani namitky proti rozhodnuti o stupni invalidity.

Autor Jiří Zeman
Předmět Prosim o pomoc pri sepsani namitky proti rozhodnuti o stupni invalidity.
Dotaz Dobry den. Asi uz jste na to odpovidal 1000x ale ocenil bych pomoc pri sepisovani namitky. Mel jsem intracerebralni krvaceni do mozkoveho kmene 28.4.2018. Podal jsem zadost o invalidni duchod 3.4.2019. 26.4.2019 jsem musel ukoncit neschopnost. 6.5.2018 mi prisel zatim jen posudek kde se pise ze podle kapitoly VI odstavec 1b mam snizenou schopnost o 35% takze 1 st. Ale podle me i meho osetrujiciho lekare by to melo byt minimalne 1c...tedy 40-60% tedy 2 st. Predpokladam ze rozhodnuti bude ve stejnem duchu jako posudek a urcite budu chtit napadnout ono rozhodnuti a proto bych moc ocenil vasi pomoc, aby namitka mela vsechny nalezitosti, hlavu i patu. Dekuji za odpoved.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Zemane,

dokud nemáte rozhodnutí, tak nemůžete podat námitku, která se podává do 30 dnů od doručení rozhodnutí. Doporučuji Vám využít poradnu NRZP ČR, která Vám s napsáním námitky pomůže. Telefon 266 753 427, email: poradnanrzp@nrzp.cz.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.