Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prosim asi jste my neporuzomel

Autor kamil
Předmět prosim asi jste my neporuzomel
Dotaz

Dobry den?me ale bylo receno naznaceno,ze duchod ktery ma povolene pracovni aktivity za zcela mimoradnych podminek muze mit nemocenskou vic nez 70 dnu v roce,je tato informace ok?A ptal sem se kdy se ty dva duchody slouci a nebo to zustane ?

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Kamile, 

nevím, proč se ptáte, když Vám bylo řečeno. To nejde o sloučení. To je jiný přístup, který odlišuje progresivní onemocnění od stabilních zdravotních stavů, například u lidí po úrazech. O změně se zatím nejedná.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.