Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prosba o posouzení

Autor PEPA
Předmět prosba o posouzení
Dotaz

 

Dobrý den pane Kráso.

Žádám o ID,příští týden jdu k LPK kde rozhodnou o přidělení některého stupně ID ale samotnému se mi v tabulkách nepodařilo ani přibližně zjistit na kolik procent mi klesla pracovní schopnost..Mám těžkou poůrazovou gonarthrozu s indikací na TEP kolene ale operace je vyloučena pro opakované trombozy v postižené noze.Jsem rok na nemocenské,nohu mám ve velké ortéze,chodím těžce o jedné fr.holi a 30 let jsem dělal jen řidiče náklaďáku což je už vyloučeno.Nedokážete alespoň přibližně posoudit co mohu od LPK očekávat a je to na 3st ID?Děkuji za odpověď i když mi asi napíšete že též nedokážete mou diagnozu posoudit.Přeji Vám vše dobré.Pepa  

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pepo,

velmi se Vám omlouvám, ale nejsem posudkový lékař a tudíž ani nejsem schopen Vám říci, jak může být Vaše zdravotní postižení ohodnoceno.

S pozdravem Václav Krása