Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Prosba

Autor Tatana Hronkova
Předmět Prosba
Dotaz

Dobry den,dovoluji si napsat dotaz.Mam castecny duchod 1.stupne,v brzke dobe me budou volat k posud.komisi-muj nalez vam popisi z neurolog.vysetreni,chtela bych Vas poprosit o nazor,zda bych mohla mit 3 stupen?Dlouhodobe bolesti v pateri krcni,hrudni,bederni.Rtg C pat.osteochon C4-5,C5-6 se snizenim o 1/3 vysky,subchondralni skleroza,dors.osteofyty,ventr.kostene spony premostujici,uncarthrosis.Th:difusni odvapneni,zvysena hrudni kyfoza.LS vyrovnana lordoza,lumbolizace SI,spina bifida S2,os sacrum hor.Osteochondroza.L5-S1,S1_2 se snizenim az na 1/2 vasky,subchon.skleroza,arthroza naproc.artik.oboustr.Zaver:Polyalgicky sy-cervicocraniobrachialgie bil s prevahou 1.dx.s neuralgif.slozkou s dysaesthesiemi,s dysfunkci vert. Lumbosakralgie s irrit SIskl.bil,vicel.dx.Lumboischialgie iel.dx.sesensit.irrit L5 se svalovou vazivovou dysbalanci s dyskoordinaci sv.Dysaesthesie koncetin v ramci polyneuritickeho sy iritacniho,ortoped/ coxarthrozis,dysplaziacoxae.Dekuji Vam za odpoved.Hronkova Tatana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hronková,

nemusíte se ničeho obávat, aby Vám byl ID odebrán.

S pozdravem Václav Krása