Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

proc zada CSSZ po zaslani namitky dalsi dukazy a lek zpravy

Autor dibelkova jana
Předmět proc zada CSSZ po zaslani namitky dalsi dukazy a lek zpravy
Dotaz

Vazeny p.Kraso,potrebuji vasi radu.Mela jsem uplny inv.duchod,po urazu patere a naslednych 2 operacich,mamvelke zdravotni problemy,bolesti,progredujici kvadruparezu . V dubnu 2011 jsem byla pozvana na lekar.prohlidku k posud.lekari,kde mi bylo pouze sdeleno,ze se mi snizuje duchod z 3.na 2,stupen,na zaklade zpravy od lekare.Zadna prohlidka se nekonala,jen par dotazu,a byl mi predan Posudek o invalidite jiz v pisemne podobe .Po obdrzeni Rozhodnuti,ktere tuto skutecnost potvrdilo,jsem podala namitku[odvolani].Nasledne prislo vyjadreni od CSSZ ,kde me zadaji  dalsi podklady, lek.nalezy,dukazy.Chtela bych se zeptat,co je tim mineno,kdyz lek.zpravu obdrzeli novou,napsanou neurolozkou v kvetnu 2011.Lecim se jeste u psychiatra pro depresivni a uzkostne stavy,muzu pouzit i takovou lek.zpravu?A mam se k tomu vyjadrit i ja sama coby hlavni osoba projednavani a jak?Neumim si dost dobre predstavit,ze bych mela byt vydelecne cinna s temito problemy,ikdyz s ,podstatne mensimi naroky na telesne schopnosti a mensim rozsahu a intenzite, jak se uvadi v posudku.Je s podivem,ze takova rozhodnuti urcuje nekdo,kdo posuzovanou osobu ani nevidel. Predem dekuji za radu,Dibelkova 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dibelková,

doporučuji Vám poslat všechny zpúrávy, které máte a dále Vám doporučuji, abyste požádala, abyste mohla být přítomna jednání s tím, že žádáte nové komplexní posouzení zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása