Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

proc pozaduje CSSZ po podani namitky dalsi dukazy a nalezy

Autor dibelkova jana
Předmět proc pozaduje CSSZ po podani namitky dalsi dukazy a nalezy
Dotaz

Prosim poradte mi ,byl mi snizen invalid duchod z 3. na 2. stupen.Podala jsem namitku spolu s novou lekar.zpravou od neurologa.Nasledne mi byla zaslana zprava ve ktere zada CSSZ  dalsi lek.zpravy a dukazy dokumentujici muj zdravotni stav.Lecim se u psychiatra pro depresivni a uzkostne stavy,mam zaslat i tutu lek. zpravu,a vyjadrit se sama o svem zdravot.stavu?Co vlastne je mysleno pod pojmem ,dukaz, ? Dekuji za radu.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dibelková,

doporučuji Vám poslat to co máte k dispozici a dále požádat, abyste se mohla osobně účastnit projednávání Vaší námitky. Často se to děje tak, že je rozhodováno bez přítomnosti občana, což považuji za chybu.

S pozdravem Václav Krása