Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Problém s OSSZ při změně ID

Autor Olga
Předmět Problém s OSSZ při změně ID
Dotaz Dobrý večer mám problém s posudkovými lékaři jsem po nádoru ledviny ve 4 letech byla mi odstraněna mám težke postradiační poškození páteře poruchu statiky a dynamiky páteře a další problémy při posuzování jsem si všimla,že mi je psána jiná diagnoza při stížnosti mi byl přidělen jiný lékař a k mému údivu mi napsal opět diagnozu co předchozí lékař za kterého mi bylo podáno vysvětlení,že lékař formálně pochybil žádala jsem o zvýšení a opět se stala ta samá chyba zvýšení zamítnuto s odůvodněním že je vše stejné jako před deseti lety což vím i já že není a že se mi mé zdraví zhoršuje již nevím jak s OSSZ Plzen město jednat nedůvěřuji po těchto chybách zdejším posudkovým lékřům. Děkuji za jakoukoliv radu S pozdravem Radimáková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Radimáková,

doporučuji Vám podat námitku, kterou musíte podat do 60 dní od doručení rozhodnutí. Námitku musíte poslat prostřednictvím OSSZ, a to na adresu ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Dále Vám doporučuji podat stížnost na posudkového lékaře, a to Odpor posudkové služby MPSV ČR, Na Poříčním právu 1/374, 128 02 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása  

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.