Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

pro pí. Evu Schreyerovou

Autor Vávrová Hana
Předmět pro pí. Evu Schreyerovou
Dotaz

Vážená paní,

mně se dokone někam ztratilo 35% a ani na odvolání je nikdo nenašel, tak nevím. Stav se mi nijak nezlepšil, ale jsem již ve věku předčasného starobního důchodu a to je asi ten důvod. Jinak to nevidím, je nás totiž víc!

Vám přeji více štěstí při podání námitky, já ho prostě s sebou neměla.

Zdraví H.V.

Odpověd na dotaz:

Vaažená paní Vávrová,

domnívám se, že příčina není ve Vaší možnosti předčasného odchodu do starobního důchodu, ale ve změně vyhlášky č. 359/2009 Sb., o posuzování míry invalidity a neochoty LPK pochopit další souvislosti vyplývající ze diagnóz.

S pozdravem Václav Krása