Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

přiznání inv důchodu

Autor ivana
Předmět přiznání inv důchodu
Dotaz Dobrý den.Letos v březnu mi byl odebrán ID 1.stupně.Mám několik nálezů na páteři.artrozu kloubů 3 st.Velmi trpím silnými bolestmi zad a nejhorší jsou bolesti do nohou.Nyní mi lékař předpsal opiáty,ani ty nepomáhají.Za ty roky plné bolesti mám psychycké problémy.Nemohu pracovat,protože kvůli bolestem nevydržím dlouho stát.Zajímalo by mne,zda na diagnostikovanou nemoc NEUROPATIE bych mohla dostat zpět alespon ID .st. Děkuji za odpověd

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivano,

pokud máte tyto zdravotní problémy, doporučuji Vám, abyste si požádala opět o ID. Nic nemůžete ztratit.

S pozdravem Václav Krása