Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

přiznání ID

Autor Gražyna Krajčírová
Předmět přiznání ID
Dotaz

Dobrý den, v roce 2010 mi byl po 6 letech odebran ČID, mám problémy s bederní páteři, můj zdravotní stav se nezměnil, ba začala jsem mít ještě problémy s pravou rukou, po rentgenu mi bylo zjištěno zužování  otvoru v obratli kudy vedou nervy na krční páteří a proto mě bolí a trne celá pravá ruka. Moje neuroložka mi nedoporučuje operaci. Ještě chci podotknout, že kvůli mému zdravotnímu stavu se mi nedaří najít práci, jsem ročník 1959. Chci se zeptat, jestli mohu znovu požádat o ID a jestli mám šanci ho dostat. .Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Krajčířová,

určitě můžete znovu požádat o ID, a to z důvodu zhoršení zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása