Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Priznani ID

Autor Bibuš
Předmět Priznani ID
Dotaz Chtela bych se zeptat zda je moznost na diagnozu esencialni tremor vyvolany neuroboreliozou a unavovy syndrom zadat o ID.Od vyuceni cely zivot delam v elektrotechnice ,kde pajim a pracuji s malyma socastkama.Nyni s trvalym tresem rukou to uz nejde.Obvodni lekarka mi rekla at zkusim zazadat.Dekuji za odpoved.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Bibuš,

doporučuji Vám, abyste si podala žádost o invalidní důchod. Žádst se podává na OSSZ.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.