Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

přiznání důchodu

Autor Lenka Koumarová
Předmět přiznání důchodu
Dotaz Dobrý den,manžel trpí chronickou žilní insuficienceC1-4...nyní zhoršení do stadia C6 na LDK..kmenove varixy praec.LDK zhoršující se Trpí bercovymi vredy a bude absolvovat operaci.Měl by nárok na invalidní důchod?Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Koumarová,

domnívám se, že Váš manžel by mohl dosáhnout alespoň na I. stupeň ID. 

proto doporučuji, aby si podal žádost. 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.