Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

priznani castecne invalidity

Autor kamila
Předmět priznani castecne invalidity
Dotaz

dobry den chtela bych zetat mam narok na castecny invalidni duchod kdyz mam trvalou endoprotezu naleve kycli na prave noze podle posledniho rtg vyrazne zuzeni kloubni sterbiny valgoznejsi postaveni krcku buddu muset znovu do poradniku k tep  onemocneni stitne zlazy dekuji za odpovedk

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kamilo,

záleží na tom, jak Vaše zdravotní postižení ovlivňuje Vaše zaměstnání. Pokud nemáte dlouhodobou pracovní neschopnost (šest měsíců a déle), tak se obávám, že v žádosti o ID nemusíte uspět. Záleží však na Vašem rozhodnutí.

S pozdravem Václav Krása