Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Příspěvek na péči

Autor I. Ťupová
Předmět Příspěvek na péči
Dotaz

Dobrý den vážený pane Kráso, podala jsem žádost o příspěvek na péči. Na úřadu mi bylo řečeno, že veškeré zprávy si vyžádá praktický lékař od specialisty sám. Není tedy třeba, abych praktickému lékaři sama zanesla zprávu od specialisty? Zprávu od odborného lékaře praktický má, ale je červencového data letošního roku. Děkuji Vám za odpověď. Ťupová.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ťupová,

 

doporučuji Vám, abyste radši sama dala svému praktickému lékaři zprávu od specialisty, pokud máte takovou zprávu. je sice pravda, že lékař si ji může vyžádat, ale může to trvat dlouho a takhle nepochybně dojde k urychlení celého procesu.

S pozdravem Václav Krása