Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

přezkoumání invalidity po 1 roce

Autor Urbanová
Předmět přezkoumání invalidity po 1 roce
Dotaz Loni mi byl uznán ID 1 . stupne vznik invalidity 16.1.2012 vyplácen od 8.3.2012. Letos v březnu jsem byla u PL na vyšetření v březnu.Chci se zeptat do dnešního dne jsem nedostala ani pozvánku jen email že to pro velký počet žádostí nestihnou v zákoné lhůtě posoudit .Je možné aby rozhodli v mé nepřítomnosti.Veškerou zdrav. dokumentaci jsem doložila mému lékaři.Moc děkuji za odpověd

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Urbanová,

je možné, že posudkový lékař rozhodne bez Vaší účasti. proto Vám doporučuji napsat dopis, ve kterém požádáte o osobní přítomnost při jednání komise. V takovém případě Vás nemohou opominout.

S pozdravem Václav Krása

 

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.