Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

přepočet ID

Autor Přikrylová Hana
Předmět přepočet ID
Dotaz Dobrý den,obracím se na Vás s dotazem,zda je možno něco udělat s již vypočítaným ID III.stupně před 5 lety.Od roku 2010 platí,že přechod z II.na III.je procentuální část počítána z Vašeho výdělku násobena 2x.Než jsem skončila v plném inv.důchodu pracovala jsem 15let za celkem pěkné peníze a tak mi vypočítali hezký důchod,ale v té době/rok 2012/byly nějaké omezení,tak místo vypočítaných 6300 mi navýšily důchod jen o 2100kč.Už několik let platí opět násobek 2,ale mě už to znovu nezpočítali.Jsem víc jak o 4tisíce chudčí a dost mi ty peníze chybí,počítali to přece z mého platu,beru,že mě okradli.Dá se ještě něco dělat? Děkuji Přikrylová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Přikrylová,

u této věci Vám opravdu neporadím. Doporučuji obrátit se na ČSSZ, případně  se obraťte na poradnu NRZP ČR, poradnanrzp@nrzp.cz, telefon 266 753 427.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji