Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Predani dotazu

Autor eva
Předmět Predani dotazu
Dotaz

Dobry vecer .Vazeny pane Krasa dne 27.4.jste me odpovedel na muj dotaz ze dne 24.4.jste predali do Poradny NRZP CR kde je lhutapro odpoved 7pacovnich dni.Verim ze nejsem sama ze se urcite resi vice pacientu ale zatim zadna odpoved neprisla.Chci podat namitku k nesouhlasu posudkoveho lekare k zamitnuti o priznani ID.Do 30ti dnu se muzu odvolat.Casu moc nezbyva a prototo se vas chci zeptat zdali cekat na odpoved z PoradnyNRZP CR!  Moc vam predem dekuji . S pozdravem Eva

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

námitka se podává prostřednictvím OSSZ přímo ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Stačí, když vypíšete to co jste mi psala, proč nesouhlasíte s rozhodnutím o nepřiznání ID.

S pozdravem Václav Krása