Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Přechod z 3 ID NA + +1ID

Autor Libiš Petr
Předmět Přechod z 3 ID NA + +1ID
Dotaz VAŽENÝ PANE KRÁSO MÁM NA VÁS DOTAZ.. PRODĚLAL JSEM 4 ZÁKROKY NA SRDCI // FIBRILACE SÍNÍ/// NA ROK MĚ DALI ID 3 STUPNĚ TED V PATEK MI SDĚLILA POS, DOKTORKA ŽE UŽ MI VLASTNĚ NIC NENÍ A DOSTAL JSEM ID 1 STUPNĚ, MŮJ KARDIOLOG MI DNES SDĚLIL ŽE PŮJDU NA ZAKROK ZNOVA, BYLO MI DOPORUČENO ŽE MAM JIT PŘED ZAKROKEM NA PRACOVNÍ NESCHOPNOST PRY DOSTANU NEMOCENSKOU I VYPLATU ID 1 STUPNĚ. NEVIM CO MAM DĚLAT MAM UŽ TAKY 54 LET,,POTOM PRY MŮŽU ŽADAT ZNOVA O ID VYŠŠIHO STUPNĚ,?? SRDEČNĚ DĚKUJI ZA ODPOVĚD S POZDRAVEM LIBIŠ PETR

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Libiši,

pokud jste pracoval, můžete pobírat dávky v nemoci i ID. Jinak Vám doporučuji, abyste po zákroku okamžitě požádal o III. stupeň ID.

S pozdravem Václav Krása