Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Potřebovala bych vzor na odvolani proti rozhodnuti

Autor Ivana Malá
Předmět Potřebovala bych vzor na odvolani proti rozhodnuti
Dotaz Dobry den mam nemocneho manžela a ten dstaval invalidni důchod a ted mu příšlo že mu ten důchod odnimaji . Manžel trpí težkou spankovou apnoi,bylo mu řečenože je v pořadku a ma jen pokles o 20% ale podle jeho pani doktorky nemuže vykonavat nočni praci. Děkuji za pomoc Malá

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Malá,

jediné řešení je, aby Váš manžel do 30 dnů podal námitku proti rozhodnutí o odebrání ID. Námitka se posílá prostřednictvím OSSZ, který takto rozhodl a adresuje se na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Do námitky stačí napsat, že nesouhlasíte s rozhodnutím o odebrání ID, a to proto, že zdravotní stav Vašeho manžela byl špatně posouzen. POkud by jeho lékařka dala nějakou novou lékařskou zprávu, že není schopen vykonávat zaměstnání, tak by to bylo výborné. Toto stanovisko lékařky by měl Váš manžel přiložit k námitce.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji