Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

posudkový lékař

Autor Jitka
Předmět posudkový lékař
Dotaz

Dobrý den,žádala jsem o zvýšení ID,přišlo zamítavé vyrozumění,tak jsem podala odvolání  a také jen vyrozumění.Prosím Vás, dnes už se nechodí k posudkovému lékaři? Děkuji Stehlíková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jitko,

nerozumím termínu vyrtozumění. Měla jste podat námitku, která se posílá prostřednictvím OSSZ, ale adresuje se na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Námitka se musí podat do 30 dní od obdržení rozhodnutí o zamítnutí žádost. Měla byste být pozvána k Lékařské posudkové komisi. 

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.